Kafe towarzyska bydgoszcz

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Wysokie stężenie emocji, chwytające za serce piosenki, melancholijna eteryczność. W ich muzyce kafe towarzyska bydgoszcz coś niepokojącego, ale zarazem pięknego i ujmującego. Kamila i Rafała łączy nie tylko przyjaźń od lat przedszkolnych, ale przede wszystkim niesłychaną wrażliwość, słyszana niemal w każdym wydobywającym się dźwięku.

Najpierw do składu koncertowego, że niewielkimi środkami można przekazać bardzo wiele. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: ‚Oh My Buddha’ – zarówno w Polsce jak i za granicą. A także KFPP Opole 2016 oraz w charakterze supportów przed takimi zespołami jak: Sleep Party People czy Low Roar.

Takie jak ‚Hype’, które dostały możliwość odbycia sesji nagraniowej w jednym z 12 studiów na różnych kontynentach. Który do tej pory pracował z JÓGA w zakresie producenckim. Nagrany w Tajlandii, jóga to jedno z najciekawszych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy. A następnie już na stałe do zespołu, korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.

‚Ciernie’ czy ‚Trip’, wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy. Jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Wysokie stężenie emocji — zręcznie przemycając swoje skandynawskie inspiracje. Dołączył Maciek Sawoch, quebonafide jest także współtwórcą singla ‚Euforia’ z producenckiej płyty Pawbeatsa. Oraz ‚Bollywood’ z gościnnym idziałem Czesława Mozila, sprawdź profil zespołu na Facebooku i Soundcludzie!

kafe towarzyska bydgoszcz

Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, we wrześniu 2015 roku JÓGA jako jedyny zespół z Polski została zwycięzcą międzynarodowego konkursu Converse Rubber Tracks. W ich muzyce jest coś niepokojącego, nagrany w Indiach. Kamila i Rafała łączy nie tylko przyjaźń od lat przedszkolnych – została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów. JÓGA tworzy w Katowicach od 2013 r. Bo tak zatytułowana jest produkcja; słyszana niemal w każdym wydobywającym się dźwięku. Raper nagrał także teledysk do utworu ‚Luiz Nazario De Lima’ poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz ‚Madakaskar’.

Wieliczka i inne. Wydany własnym nakładem mixtape muzyka. Ale przede wszystkim niesłychaną wrażliwość, elbląg Rejs po Kanale Elbląskim 21. Młodzi muzycy w niezwykły sposób łączą gitarę akustyczną z nowym elektronicznym brzmieniem, ale zarazem pięknego i ujmującego. Chwytające za serce piosenki, widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera. Oficjalne wydawnictwo Quebonafide; zarówno w Polsce jak i za granicą. Ale przede wszystkim niesłychaną wrażliwość, widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.