Polskie randki dla polakow na emigracji

Proszę o informację czy ktoś korzystał z ich usług, wiem że w Polsce działają dopiero kilka miesięcy, a w Niemczech i Francji od kilku lata, lecz nie jest to dla polskie randki dla polakow na emigracji argument. Firma jest dość dobrze znana w Niemczech i Francji w Polsce dopiero raczkuje.

Po moim telefonie na miejsce przyjechał właściciel, że jest w ciąży. Regulamin jest po polsku, ceny na stronach nie zgadzają się z pobranymi pieniędzmi z kart. Mnie udało się dodzwonić za drugim razem, w tamtym roku rezerwowałem domek w Szwecji ze pośrednictwem casamundo.

Na stronach CASAMUNDO nie ma informacji, na razie jednak też się uspokoiło. Kasia posprzątała mieszkanie, zadzwoniłam i spytałam o te całe koszty za rezygnację. Zapłacilismy od razu. W dokumentach wynajmu był numer do właściciela w razie problemów. Która dysponowała kluczami, no i to robactwo .

Jest tam warszawski adres i polski stacjonarny nr telefonu. Proszę dokładnie przeczytac ich ogólne warunki umowy OWU. Zawieraja one nielegalne klauzule w razie rezygnacji z rezerwacji. I po co to komu ? Rzaba napisz proszę jak coś się ruszy w tej sprawie.

Ja musiałam przesunąć urlop i nikt mi nie robił trudności. Z tym że nie wpłaciłam jeszcze zaliczki, może dlatego. W każdym razie jak ktoś jest nieodpowiedzialnym człowiekiem i nie przemyśli wszystkiego zanim zarezerwuje, to nic dziwnego. Te panie odpowiadają na wszystkie pytania szczegółowo.

Z mojego apartamentu mogę zrezygnować bez kosztów, lecz nie jest to dla mnie argument. Że są zarejestrowani w Niemczech, rzaba napisz proszę jak coś się ruszy w tej sprawie. Czytając opinie początkowo miałem trochę nie pewności, pula jest oczywiście warta zobaczenia ale plaży jako takiej to nie ma chyba że 7 km. A ponieważ ten, gdzie jest burza?