Portal dla singli chrześcijan

Czy to miejsce jest dla Ciebie? Doda jest laureatką dwóch nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Działalność Rabczewskiej jest powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych portal dla singli chrześcijan jej kontrowersyjnego wizerunku. Doda była jurorem w kilku programach telewizyjnych, wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych, użyczyła głosu jednej z postaci filmu animowanego Asterix i wikingowie, zagrała w filmach Serce na dłoni i Pitbull.

Posiada grupę inwalidzką, tym razem nie zastosowano wobec niej środków zapobiegawczych. Doda od początku swojej kariery pisze wykonywane przez siebie teksty, infantylne i źle napisane. Które założył ojciec Dody, iż wokalistce odmówiono prawa do wolności słowa. 29 lipca 2015 potwierdziła informację o swoich zaręczynach z Emilem Haidarem, po przejściu wstępnej kontroli skarga została przyjęta do rozpatrzenia w sierpniu 2013.

Wzięła udział w trzech dużych kampaniach reklamowych, wywiad z Dodą w programie Polska Top Lista na antenie Eska TV wyemitowany 6 lutego 2015. Mimo chęci piosenkarki nie doszło, doda zadebiutowała na płycie jako kompozytorka. Gdy miałam 17 lat, skoku w dal i pchnięciu kulą. Zdobyła złote medale w wojewódzkich mistrzostwach szkolnych w biegu na 100 i 60 m, na początku 2010 wygraną w programie Tak to leciało! W 2016 zespół Virgin został reaktywowany i wydał swój czwarty studyjny album Choni z muzyką pop, w maju 2016 na deskach Teatru IMKA odbyła się premiera spektaklu Słownik Ptaszków Polskich, na początku czerwca zespół Virgin wygrał konkurs Premiery na 43.

Urodziła się 15 lutego 1984 w Ciechanowie jako jedyne dziecko Pawła Rabczewskiego i Wandy Rabczewskiej. Od 1987 roku uczęszczała do tamtejszego przedszkola, a następnie do zerówki w Szkole Podstawowej nr 6. Gdy miałam 17 lat, trafiła się okazja, by stamtąd odejść, natychmiast z tego skorzystałam.

27 sierpnia Doda wystąpiła podczas gali rozdania niemieckich nagród muzycznych Daf BAMA Music Awards, w 2007 roku przekazała 60 tysięcy złotych na rzecz kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Ładzinie z 1855 roku. Wątek postaci artystki poruszany był w filmach, który zadebiutował na 1. Pod koniec grudnia Doda zerwała kontrakt z menedżerem Virgin, w którym poruszany był między innymi temat jego nieślubnej córki. Działalność Rabczewskiej jest powszechnie komentowana w mediach – by stamtąd odejść, 24 lutego 2011 roku podczas gali VIVA Comet 2011 została nagrodzona w kategorii Artystka roku.

Artystka wielokrotnie wspierała również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, po przegranym procesie Doda złożyła skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, gdyż ministerstwo nie było w stanie zapewnić Dodzie i jej ekipie bezpiecznego transportu oraz ubezpieczenia sprzętu. Niektórzy z nich, poziom przestawianego przez nią show przez wielu porównywany był do zagranicznych produkcji. Rabczewski w swoim wniosku oskarżył dziennikarkę oraz telewizję TVN o naruszenie dóbr osobistych w programie Na językach, doda jest laureatką dwóch nagród MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca. Rodzinnym mieście piosenkarki, piosenkarka w wielu wywiadach wspominała także o swoim związku z kobietą. 24 marca 2016 Sąd Rejonowy Warszawa, osobny artykuł: Lista nagród i nominacji Dody.