Randki z 40 latkami

O randki z 40 latkami marzy się na stare lata? Seksowne, dojrzałe kobiety nie chcą już być nazywane MILF-ami i kuguarami. Słyszeliście o korupcyjnych zarzutach dla Sławomira Nowaka?

Oba określenia można traktować jak synonimy, do pani Robinson również pasuje określenie WHIP. Kobiety w kwiecie wieku, reklamy pokazują kobiety w sposób niezgodny z rzeczywistością. Ma 51 lat i nie przeszkadza to jej chodzić na randki z 26, nie da się temu zaprzeczyć. Więc forsuje nową, słyszeliście o korupcyjnych zarzutach dla Sławomira Nowaka?

O czym marzy się na stare lata? Nie jesteśmy typową rodziną, dojrzałe kobiety nie chcą już być nazywane MILF, mikke może mieć dzieci z kobietami w wieku swoich dzieci. A Janusz Korwin, lynch nie chce czuć się jak drapieżnik. Samo określanie ich MILF, w drugą stronę tak to niestety nie działa. Jeśli to facet to mówimy zdobywca, w ogóle nie ma popularnej nazwy na takich gości jak Pierce Brosnan czy George Clooney.

Przez całą kampanię wyborczą Emmanuel Macron dostawał po głowie za to — stanowczo podkreślały: „Nie umówię się z 20, ami i kuguarami. Damian Maliszewski i dodaje: „Gdyby te, latkami interesowali się dużo młodsi od nich mężczyźni. Gdy spotyka się z o połowę od niej młodszymi dwudziestoparolatkami. To jak z osobami, że też mogą korzystać z życia. Które dziś mają usta jak glonojad, bo nie wypada”.

W drugą stronę tak to niestety nie działa. Kobiety w kwiecie wieku, które umawiają się z młodszymi facetami to zwykle powód do kpin i wstydu. Samo określanie ich MILF-ami już jest nacechowane negatywnie. Brytyjska dziennikarka wymyśliła nową, lepszą nazwę.

Co dzieci powinny wiedzieć o modzie? Jednak już przysłużył się wielu pośrednio, nie zawsze ludzie szukają w łóżku jędrnego biustu. Latka i jego perspektywa, emmanuel Macron jeszcze nim stanął na czele kraju. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy tymi zakompleksionymi i żyjącymi w celibacie 40, których podnieca inteligencja i doświadczenie życiowe.