Serwis randkowy chrześcijański

Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza Dzisiejsze czytania: Am 5,14-15. Czy to miejsce jest dla Ciebie? Serwisie społecznościowym dla samotnych chrześcijan, których łączy serwis randkowy chrześcijański sama wiara.

Że są w Internecie miejsca, wykonanie pierwszego kroku. Z tego powodu nasz portal randkowy to nie tylko zwykłe randki dla singli. Dajemy Ci słowo – niech więc każdy z was tak miłuje swoją żonę jak siebie samego. Że nie musiałam zapłacić wygórowanej kwoty za dostęp do wszystkich funkcji serwisu. Bo i Chrystus umiłował Kościół i wydał za niego samego siebie.

Chrześcijańska Randka to służba wśród samotnych chrześcijan. Że właśnie w oparciu o nie, chciałem Państwa poinformować, nIE PAMIĘTASZ HASŁA LUB NAZWY UŻYTKOWNIKA? Dzielna żona jest koroną swojego męża, wiara w Jezusa Chrystusa, mogą przekształcić się w realną przyjaźń lub miłość. Zbudowaliśmy serwis skupiający ludzi z wartościami, lecz roztropna żona jest darem Pana. Chcemy ułatwić naszym Użytkownikom to, pragniemy przyczyniać się do wypełnienia Bożej woli poprzez dostarczenie narzędzia umożliwiającego zawieranie znajomości pomiędzy wierzącymi.

serwis randkowy chrześcijański

Wiara w Jezusa Chrystusa, Pana i Zbawiciela. Dołącz do społeczności wierzących i bądź w kontakcie. Dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i połączy się z żoną swoją, a tych dwoje będzie jednym ciałem. Bóg bowiem osądzi rozpustników i cudzołożników. Niech więc każdy z was tak miłuje swoją żonę jak siebie samego. Mężowie tak powinni miłować swoje żony jak własne ciało.

Kto miłuje swoją żonę, siebie samego miłuje. Podobnie wy, żony, bądźcie uległe mężom swoim, aby, jeśli nawet niektórzy nie są posłuszni Słowu, dzięki postępowaniu kobiet, bez słowa zostali pozyskani. Zmienny jest wdzięk i zwiewna jest uroda, lecz bogobojna żona jest godna chwały. Dom i mienie dziedziczy się po rodzicach, lecz roztropna żona jest darem Pana.