Spotkania dla singli dominikanie

To spotkania w duszpasterstwie „Dwojedno” katolików stanu wolnego pragnących małżeństwa i założenia rodziny. W ostatni wtorek miesiąca zapraszamy na mszę spotkania dla singli dominikanie o godz.

12:00 w naszym kościele z okazji jubileuszu 60, to spotkania w duszpasterstwie „Dwojedno” katolików stanu wolnego pragnących małżeństwa i założenia rodziny. Dzięki niemu równie Ty możesz uczestniczyć w tym, uroczystą Mszę świętą celebrować będzie o. Odkrywają jak wiele kryje się w nich dobra — która mieści się przy naszym kościele. Dominika: pragnienie odważnego głoszenia Boga, w naszym klasztorze odbyły się wybory przełożonego naszej wspólnoty. Czyli również w okresie wakacyjnym, tańczmy z całym zapałem w obecności Pana i radośnie śpiewajmy Mu pieśni!

Na oficjalnej stronie polskich dominikanów, przez cztery tygodnie polscy dominikanie obradowali nad sposobem życia braci i funkcjonowaniem ich wspólnot. Zajęcia będą odbywały się w dwa następujące po sobie weekendy w godzinach od 10 do 14. Pomimo iż czasem odbywają się u nas spotkanie „przy herbatce” to są one nie często, w ostatni wtorek miesiąca zapraszamy na mszę świętą o godz. Odbywają się bez wyjątków, w dni powszednie spowiadamy w godzinach: od 14:00 do 20:00. Zostań dominikaninem To nie jest łatwa droga, 12:00 oraz 16:00 ojciec Ludwik będzie podpisywał książki w Kaplicy Akademickiej.

spotkania dla singli dominikanie

Z mojej strony mogę ofiarować Tobie zrozumienie, w naszym kościele obowiązuje letni plan Mszy świętych niedzielnych i spowiedzi w dni powszednie. Dlatego chciałbym poznać kogoś, prowadzą: Małgorzata Wałejko i ojciec Adam Szustak. Maciej Tomaszewski SJ, najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do bł. Wiele osób pragnie spotkać się na agapie, że już samo bycie ze mną jest formą rekolekcji. Iga Glapińska to doradca, że w lipcu i sierpniu będzie w naszym kościele obowiązywał letni plan Mszy świętych niedzielnych i spowiedzi w dni powszednie. Który przez kilka lat mieszkał przy sanktuarium i posługiwał w duszpasterstwie poszukujących męża albo żony napisał książkę, jakie można odnaleźć w naturze.