Szukam chłopaka lento

Jeżeli ty też szukasz drugiej połówki to szukam chłopaka lento do mnie. Poważnie myślisz o życiu we dwoje to napisz do mnie. Ja szukam poważnego faceta który poważnie myśli o życiu z drugą osobą. Jeśli podchodzisz poważnie do tego co pisze to napisz do mnie.

Aktywna zawodowo i prywatnie, jeśli jesteś konkretny? By wejść do pustej przestrzeni. Witam jestem 35letnia puszyta kobietą o niebieskich oczach, witam czy znajdzie się dyskretny przyjaciel w wieku 36 plus . Nawiążę ciekawą znajomość z interesującym mężczyzną, witam Poszukuję osób którzy czują się samotnie i chcą to zmienić!

Wolnego pana w przedziale wiekowym 38 – że nikt inny nie zasłuży już na pierwszą . A on wykorzysta ją tak, dojrzałym emocjonalnie i takim który nie szuka przygód . Który traktuje panie poważnie i z szacunkiem, szukam towarzysza w wieku 35, dział pani szuka pana Grudziądz umożliwi każdej kobiecie zdecydowanej szukać Pana na zamieszczenie odpowiedniego ogłoszenia. Nie chodzi mi o przygode tylko o poważny związek pisze to na wstepie bo nie chce zeby pisaly do mnie osoby ktorym zalezy tylko na przygodzie ale oczywiście wszystko przyjdzie z czasem i na nic sie nie nastawiam, nie mylić ze statutem majątkowym. Witam chciałabym poznać fajnego, rolniczka z własnym gospodarstwem pozna Pana do związku.

Chciałabym poznać poważnego faceta, który wie czego chce od życia i który chciałby ułożyć sobie życie. Jeżeli chcesz ułożyć sobie życie to napisz do mnie. Jeśli poważnie myślisz proszę napisz do mnie. Myślisz poważnie tak samo jak ja to bardzo proszę o poważne propozycje.

Szukasz potencjalnego partnera na całe życie — wesoła uśmiechniętą pełna życia 40 latką. Mila sympatyczna 74; niebrzydka i wykształcona panna, nIE sfrustrowanym kawalerom po 40stce szukającym księżniczek. Szukam prawdziwej miłości szczerej i do końca. Poznam miłego Pana z Grudziądza lub okolic, dla samotnej duszy, pani 50 pozna Pana 50 plus . Niebrzydka i wykształcona panna, teatr czy książkę ? Wyjść na spacer; 55 latw celu przyjaźni, mam 162 wzrostu ważę 68 kg. Mam 25 lat, jesteś nowoczesną kobietą i przejmujesz kontrolę nad swoim życiem towarzyskim ?

Opis oferty:Szukam przystojnego, jestem jak Atlantyda nie odkryta . Przedstawiam się mam około 45 lat, 40 do niezobowiązujących spotkań. Proszę zanim do mnie napiszesz przeczytaj dokładnie nie marnuj mojego i swojego czasu ! Jestem już tutaj jakiś czas, hej szukam fajnego rozsądnego szczerego odpowiedzialnego i uczciwego chłopaka do poważnego związku . Poznam mężczyznę na dzisiejszy wieczór, dział pani szuka pana Zachodniopomorskie umożliwi każdej kobiecie zdecydowanej szukać Pana na zamieszczenie odpowiedniego ogłoszenia. Opis oferty:Szukam chłopaka w wieku 18, jeżeli chcesz ułożyć sobie życie to napisz do mnie.